Главная » Публикации »
Сегодня 18 марта 2018 года
  Новости
  Пресс-релизы
  MBA программы
  Бизнес-школы
  Профессиональные программы и сертификации
  Публикации
  Книги
  О проекте
  Фотоальбом

На сайте
 

Подписка
Поиск
 

Мы читаем
Управление кредитным портфелем/Commercial Loan Portfolio Management
208 стр.Подход к формированию портфеля коммерческих кредитов, при котором каждый кредит рассматривается...

30 минут для выбора правильного решения

 

 
Публикации

Сертифіковано наймолодшу бізнес-школу України

Подписка на новости
22 января 2009 
Тематика: Менеджмент

27 лютого 2009 року у Луцьку представниками Української асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти (УАРМБО) було урочисто вручено ректору Бізнес академії практичного менеджменту Сертифікат, який засвідчує, що навчальний заклад "відповідає вимогам бізнес-освіти, спрямованим на потреби сучасного бізнесу, впроваджує у своїй діяльності сучасні ефективні навчальні технології і здатний здійснювати додаткову професійну підготовку фахівців у галузі маркетингу та менеджменту для великого, середнього та малого бізнесу".

У практиці західної бізнес-освіти професіоналізм та рівень бізнес-шкіл підтверджується незалежними від держави національними чи міжнародними суспільними організаціями, членами яких є авторитетні інституції та визнані фахівці, які виступають неупередженими та об’єктивними експертами. Такою організацією в нашій країні є Українська асоціація з розвитку менеджменту та бізнес-освіти.

"Завдання викладача – це відкрити двері перед слухачем, завдання слухача в ці двері увійти. Та дуже часто ми спостерігаємо ситуацію, коли люди хочуть увійти, але не знаходять дверей. Ось тут, у Бізнес академії практичного менеджменту, створено не просто двері, і вони відкриті, а створена можливість для бізнесу всього регіону реально набувати конкурентоспроможності, тому, що сьогодні виживає далеко не той хто ріже і рубає, виживає і далі живе той, хто розвивається",- зауважив голова Ради УАРМБО, декан Київської бізнес-школи (КБШ) Михайло Крікунов.

Цю думку підтримав Олег Шаров, проректор університету "КРОК": "Бізнес академія практичного менеджменту, на мій погляд, вирішує те завдання, з яким загалом в Україні достатньо складно. У нас багато теорій менеджменту в Україні, у нас багато практики менеджменту в Україні. Можна казати гарної чи поганої – вийдіть на вулицю і побачите. Але зв’язки між теорією менеджменту і практикою менеджменту – це те, що є слабким місцем всієї системи, як освіти, так бізнесу в нашій країні".

"На жаль, - зауважив ректор бізнес-академії Олександр Ханін,- в Україні немає системи безперервної постійної післядипломної освіти. І місія ось таких закладів як наша академія якраз і полягає в тому, аби надати можливість менеджерам та бізнесменам отримувати ті знання і навички, які потребує сучасна практика бізнесу. Навчання – це інвестиція. Інвестиція сьогодні в наше завтра. Звичайно, будь-яка інвестиція має свої ризики, але як казав колишній голова компанії Coca Cola Роберто Гойсуета: "Найбільший ризик – це нічого не робити".


Другие публикации по тематике: Менеджмент
2014-01-21 Перший виїзний модуль kmbs до Латинської Америки
2013-08-12 МВА образования много не бывает
2013-07-11 Диплом по менеджменту с международной бизнес перспективой
2007-03-23 Жизнь после проекта
2007-03-20 Global Executive МВА – программа нового формата

Все публикации по этой тематике:Комментарии читателей:

К материалу комментариев нет

* Обязательные поля

Имя *:
 
Електронная почта :
 
Новый комментарий *:
 
Репортаж
Подводим итоги!

11-12 июня 2008 года в Киеве состоялась ІІІ Международная практическая конференция "Внутренние учебные центры и корпоративные университеты", организаторами которой выступили деловой журнал "ОБУЧЕНИЕ ПЕРСОНАЛА" и проект Training.com.ua, а генеральным партнером – компания Deloitte.

Подробнее 
Гость сайта
Лучшие бизнес-школы мира встретятся с украинскими MBA-кандидатами в Киеве

Кристоф Кута, основатель и директор компании Advent Group – организатора выставки Access MBA Tour

19 апреля в Киеве состоится выставка Access MBA Tour, во время которой представители международных бизнес-школ встретятся с квалифицированными украинскими MBA-кандидатами. Выставка позволит кандидатам оценить сегодняшнюю актуальность степени MBA, сравнить предложения разных бизнес-школ и получить ответы на все интересующие вопросы. Все подробности – в интервью с гостем нашего сайта Кристофом Кута (Advent Group).

Подробнее 
Партнеры
Контакты
Copyright © 2004-2008, Центр Развития Карьеры "Формула Успеха"
тел. (044) 501-28-69(68) (многоканальный), e-mail: editor@educate.com.ua
Условия использования информации, размещённой на educate.COM.UA
Выставка по кадровому менеджменту "Персонал EXPO" г. Киев

Публикации »