Главная » Новости » 08-06-2015 » innovations.journal 2015
Сегодня 23 января 2018 года
  Новости
  Пресс-релизы
  MBA программы
  Бизнес-школы
  Профессиональные программы и сертификации
  Публикации
  Книги
  О проекте
  Фотоальбом

На сайте
 

Подписка
Поиск
 

Мы читаем
Credit card marketing

Путь победителя: 7 минут в день, которые могут изменить вашу жизнь
224 стр. "Путь победителя" - это книга, которая поможет вам добиться успеха во всех сферах жизни. Автор...

 

 
Новости

innovations.journal 2015

Подписка на новости
08 июня 2015
Новость компании: Києво-Могилянська Бізнес Школа [kmbs]  

Источник: kmbs.ua
Тематика: Личностный рост

innovations.journal 2015

Вийшов у світ новий випуск innovations.journal - видання Києво-Могилянської Бізнес Школи.

innovations.journal – інтелект-проект kmbs, в якому публікуються відібрані матеріали викладачів, гостьових спікерів, випускників бізнес-школи. Це статті, інтерв’ю, дослідження, тенденції - найкращі матеріали сайту innovations.com.ua за останній рік.

Великі досягнення та великі зміни - це результат роботи сміливих людей, і саме досягнення таких людей ми висвітлюємо. Місія журналу – провокувати мрії та мислення.

Цьогорічний innovations.journal включає в себе три частини: "Зміни себе", "Зміни компанію", "Зміни світ", а також розділ"Непрактичні" речі для управлінців", що висвітлює теми на перетині бізнесу, філософії, мистецтва.

Погортати журнал можна тут:

http://issuu.com/kmbs/docs/kmbs-2014_01-80_preview

Кілька слів про матеріали випуску.

Компанії та суспільство потребують лідерів, здатних формувати і втілювати майбутнє для систем різного масштабу, створювати власні правила гри. Кого можна вважати системним лідером? Як ним стати? На ці питання в розділі CHANGE yourself відповідають викладачі kmbs.

Також в цьому розділі ви знайдете kmbs ALUMNI stories - історії наших випускників, яскравих особистостей з різних сфер бізнесу. Серед них Олег Скрипниченко, співзасновник клубу ModnaKasta, Наталя Єремєєва, співвласниця компанії "Стеклопласт", та Сергій Ноздрачьов, власник проектів "Еко-фільтр".

В розділі CHANGE your company ми запитали у викладачів kmbs, на які інновації компаніям варто спрямовувати зусилля сьогодні.

Про те, як залишити великий бізнес заради невеликого власного та протягом двох років побудувати ефективне виробництво, розповість наш випускник Олександр Місюренко, власник кондитерської компанії"Бриошъ".

Сергій Коба - випускник Executive MBA kmbs, голова ради директорів холдингової компанії BSG, в складі якої – мережі Аpelsin таFRIENDS’TIME. В інтерв’ю він розповів про те, як відбувалося його становлення як лідера, про розмежування ролей власника та управлінця, про підготовку персоналу тощо.

Про те, як підходи теорії обмежень допомогли компанії "Ескада-М" подолати непрості виклики ринку й суттєво підвищити ефективність без додаткових витрат, - в розділі CHANGE your company розповіла Тетяна Ільїна, менеджер із впровадження ТОС у компанії "Ескада-М", випускниця ТОС-програми kmbs.

Міжнародні модулі - невід’ємна частина навчання на MBA-програмах kmbs. В розділі CHANGE the world ви можете ознайомитись з кейсами та інсайтами з Латинської Америки, Нідерландів та Китаю.

В розділі "Непрактичні" речі для управлінці" Ігор Гайдай, відомий український фотограф, розповідає про своє сприйняття сутності мистецтва фотографії.

Викладач філософії та етики бізнесу в kmbs Віктор Котусенко та Михайло Мінаков, доктор філософських наук, президент Фонду якісної політики, в інтерв’ю для innovations.journal говорили про цінності для лідера.

Знаний український письменник Валерій Шевчук говорить про мистецтво інтерпретації, Мирослав Попович, сучасний філософ та вчений, - про феномен еліти, добро і зло, роль викладача та сутність людини і світу.

А думками про художнє висловлювання й народження ідей, про маятник в історії мистецтва і роль контексту поділився художник Олександр Ройтбурд.Отправить другу
Отправить другу
Отправить редактору
Отправить редактору
Печатная версия
Печатная версия

Другие новости по тематике: Личностный рост
2016-11-14 Обновленные материалы СРА – уже в продаже
2016-10-11 Современные инструменты подготовки к сдаче квалификационных экзаменов
2016-06-26 Набор в группы к сдаче квалификационных экзаменов осенью 2016!
2016-04-18 Мастер-класс в Бизнес-школе МИМ-Киев: "Лидерство в кризисных ситуациях"
2016-04-12 Мастер-класс в Бизнес-школе МИМ-Киев: "Искусство управления впечатлением" с Еленой Юзьковой

 
Репортаж
Подводим итоги!

11-12 июня 2008 года в Киеве состоялась ІІІ Международная практическая конференция "Внутренние учебные центры и корпоративные университеты", организаторами которой выступили деловой журнал "ОБУЧЕНИЕ ПЕРСОНАЛА" и проект Training.com.ua, а генеральным партнером – компания Deloitte.

Подробнее 
Гость сайта
Лучшие бизнес-школы мира встретятся с украинскими MBA-кандидатами в Киеве

Кристоф Кута, основатель и директор компании Advent Group – организатора выставки Access MBA Tour

19 апреля в Киеве состоится выставка Access MBA Tour, во время которой представители международных бизнес-школ встретятся с квалифицированными украинскими MBA-кандидатами. Выставка позволит кандидатам оценить сегодняшнюю актуальность степени MBA, сравнить предложения разных бизнес-школ и получить ответы на все интересующие вопросы. Все подробности – в интервью с гостем нашего сайта Кристофом Кута (Advent Group).

Подробнее 
Партнеры
Контакты
Copyright © 2004-2008, Центр Развития Карьеры "Формула Успеха"
тел. (044) 501-28-69(68) (многоканальный), e-mail: editor@educate.com.ua
Условия использования информации, размещённой на educate.COM.UA
Выставка по кадровому менеджменту "Персонал EXPO" г. Киев

Новости » Новости » 08-06-2015 » innovations.journal 2015