Главная » Пресс-релизы » 09-10-2014 » Читаючи ДНК міста: виїзний модуль kmbs
Сегодня 17 марта 2018 года
  Новости
  Пресс-релизы
  MBA программы
  Бизнес-школы
  Профессиональные программы и сертификации
  Публикации
  Книги
  О проекте
  Фотоальбом

На сайте
 

Подписка
Поиск
 

Мы читаем
Бухгалтерская (финансовая) отчетность: Учебное пособие 2-е издание
344 стр. Рассматривается система законодательного и нормативного регулирования бухгалтерской (финансово...

Инвестиционный процесс на предприятии
176 стр. В учебном пособии приводится трактовка основных понятий, ха-рактеризующих инвестиционную деяте...

 

 
Пресс-релизы

Читаючи ДНК міста: виїзний модуль kmbs

09 октября 2014
Новость компании: Києво-Могилянська Бізнес Школа [kmbs]  

Источник: kmbs
Тематика: Личностный рост

Читаючи ДНК міста: виїзний модуль kmbs

10-14 вересня 2014 року Києво-Могилянська Бізнес Школа провела виїзний модуль "Розвиток міста через розвиток бізнесу" в рамках програми Presidents`MBA.

"Виїзний модуль - це складна продумана композиція інтелектуальних вправ, зустрічей, лекцій, вражень, яка дозволяє учасникам Presidents`MBA - власникам бізнесу - подивитись на місто як феномен, зчитати його код, визначити можливості для розвитку та попрацювати над стратегією міста, - говорить Вячеслав Геращенко, керівник Presidents’ MBA. - Чому ми досліджуємо саме місто? Тому що розуміючи принципи функціонування міста, як системи, учасник зможе управляти бізнес-системами різного масштабу".

Минулого року учасники Presidents’ MBA-8 працювали над стратегією міста Брянка, цього року групи Presidents MBA-9 та 10 досліджували місто Рівне, на запрошення нашого випускника Вадима Кухтія, в.о. Голови Правління "Дніпрообленерго" та активної бізнес-спільноти міста.

Протягом п’яти днів учасники відвідали Рівне, Острог та Луцьк, де мали нагоду зануритися в бізнесове, соціальне, політичне та культурне середовища міста. Зокрема, говорили про роль Острозької академії в розвитку регіону з її ректором Ігорем Пасічником,розглядали місто як системний феномен з філософом Максимом Карповцем, відвідали компанію JoyRocks та поспілкувалися з її власником Тарасом Тарасовим. Також мали декілька зустрічей з представниками мистецького середовища міста.

З Острозькою академією пов’язується ренесанс українського народу. Наприклад, тут було утворено найпотужніше тогочасне українське видавництво — кирилична друкарня Івана Федорова, надрукований перший український підручник, перша повна слов’яномовна "Острозька Біблія" і т.д.

Зустріч з Тарасом Тарасовим, співвласником компанії JoyRocks

Зустріч з музикантом, карикатуристом і громадським діячем Юрієм Журавлем. Говорили про: взаємини Рівного з творчими людьми та ідеями.

Зустріч з організаторами джазового фестивалю ART JAZZ та "Джаз-клубом ДжЕМ" Сергієм Гембергом та Оленою Шульгою

Протягом усього модулю групи Presidents`MBA-9 та 10 взаємодіяли з проактивною бізнес-спільнотою Рівного, "за однією партою" розробляючи стратегічні рішення, які дозволять кардинально пришвидшити розвиток міста.

Навчальну складову модулю складали авторські курси зі стратегій третього покоління:"Кластерне мислення" від Вячеслава Геращенко та "Бізнес-еко-системи" від Гелени Саврук.

Робота в групах: учасники розкодовують винний кластер Чилі

Вячеслав Геращенко, керівник Presidents MBA, викладач кластерного мислення

Крім того, пройшла зустріч бізнес-спільноти міста з деканом Києво-Могилянської Бізнес Школи, Олександром Савруком, на тему: "Роль лідера та природа змін".

А в перший день візиту kmbs у місто відбулась прес-конференція про старт проекту розробки стратегії Рівного та участь бізнес-школи у цьому процесі. Репортаж з події можна переглянути за лінком.

Також цієї осені kmbs починає серію навчальних програм, спеціально розроблених для бізнес-спільноти Рівненщини.Отправить другу
Отправить другу
Отправить редактору
Отправить редактору
Печатная версия
Печатная версия

Другие новости по тематике: Личностный рост
2015-01-06 Изучение английского языка – лучшая инвестиция сегодня
2014-11-24 kmbs - краща бізнес-школа року
2014-10-28 Перезавантаження для ТОП-ів. Нова система координат. kmbs
2014-08-01 Майстер-клас "Чому мене навчив мій третій стартап"
2014-06-06 Кіноклуб kmbs. Природа людини: наміри та дії

 
Репортаж
Подводим итоги!

11-12 июня 2008 года в Киеве состоялась ІІІ Международная практическая конференция "Внутренние учебные центры и корпоративные университеты", организаторами которой выступили деловой журнал "ОБУЧЕНИЕ ПЕРСОНАЛА" и проект Training.com.ua, а генеральным партнером – компания Deloitte.

Подробнее 
Гость сайта
Лучшие бизнес-школы мира встретятся с украинскими MBA-кандидатами в Киеве

Кристоф Кута, основатель и директор компании Advent Group – организатора выставки Access MBA Tour

19 апреля в Киеве состоится выставка Access MBA Tour, во время которой представители международных бизнес-школ встретятся с квалифицированными украинскими MBA-кандидатами. Выставка позволит кандидатам оценить сегодняшнюю актуальность степени MBA, сравнить предложения разных бизнес-школ и получить ответы на все интересующие вопросы. Все подробности – в интервью с гостем нашего сайта Кристофом Кута (Advent Group).

Подробнее 
Партнеры
Контакты
Copyright © 2004-2008, Центр Развития Карьеры "Формула Успеха"
тел. (044) 501-28-69(68) (многоканальный), e-mail: editor@educate.com.ua
Условия использования информации, размещённой на educate.COM.UA
Выставка по кадровому менеджменту "Персонал EXPO" г. Киев

Пресс-релизы » 09-10-2014 » Читаючи ДНК міста: виїзний модуль kmbs